Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

opony letnie - co myślicie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • leszekmw, kupiłem dzisiaj za 998zł za kpl. 4 szt. , mam już założone na aucie :wink:

    Komentarz


    • polecam opone toyo r1r

      jesli komus nie przeszkadza chalas i komfort. to jest to najlepiej klejaca opona na ulice. i na suchym i na mokrym

      Komentarz


      • Zamieszczone przez xtremesystems
        jesli komus nie przeszkadza chalas
        przeszkadza ortografia :P
        With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

        Komentarz


        • Zamieszczone przez xtremesystems
          polecam opone toyo r1r

          jesli komus nie przeszkadza chalas i komfort. to jest to najlepiej klejaca opona na ulice. i na suchym i na mokrym
          R888 są lepsze na suchym poza tym R1R przy ostrej jeździe ma większa tendencję do graining-u niż R888.
          Octavia 2 RS-R 350hp

          Komentarz


          • ale na ulicy r1r sa lepsze .bardzo przyjemnie sie na nich jezdzi . w deszczu tez nie jest zle .

            Komentarz


            • efficienty mam z megance na 17' slabe opony, jesli chodzi o opony to nie wierze w marke.

              Komentarz


              • Zamieszczone przez maxpaynemm
                Panowie a co powiecie o Pirelli P7 Cinturato??

                Pirelli P7 Cinturato » Sprawdź testy i opinie » Oponeo
                Chwilowo mam bardzo złe zdanie. Twarde, głośne. Mają co prawda 6 lat, bieżnik bez zarzutu a jedzie się chujowo.

                Ktoś śmiga na Dębicy UHP? Jest to coś warte? Wszak robi to Goodyear.
                - Superb
                - Panda 1.2

                Komentarz


                • Zamieszczone przez crom.de
                  Mają co prawda 6 lat
                  chwilowo bardzo złe zdanie o P7 spowodowane jest zapewne datą produkcji opon :wink:

                  Zmień na nówki i zmienisz zdanie

                  Seat Leon ST FR by mirek_p11

                  Fotki
                  Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                  Fotki

                  Komentarz


                  • mirek_p11, pewnie masz rację Jednak chyba nie skuszę się na Pirelli, intrygująca jest ta Dębica ze swoimi 68dB.
                    - Superb
                    - Panda 1.2

                    Komentarz


                    • crom.de, zobacz jeszcze oponki Sava Intensa UHP

                      Sava INTENSA UHP » Sprawdź testy i opinie » Oponeo

                      poleciłem te oponki koledze gadula007 i jest z nich bardzo zadowolony

                      Seat Leon ST FR by mirek_p11

                      Fotki
                      Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                      Fotki

                      Komentarz


                      • mirek_p11, masz sam jakieś doświadczenie z nimi? Wychodzi ze to ta sama opona ta Sava jak i Dębica. Robiona nawet w ten samej fabryce widocznie, bo obie na Słowenii.
                        - Superb
                        - Panda 1.2

                        Komentarz


                        • crom.de, jeszcze nie, ale zastanawiam się czy nie zmienić 225/45/17 na 205/50/17. Wiem tylko, że oponki są bardzo ciche, mają rant ochronny no i cena jest bardzo przystępna

                          Seat Leon ST FR by mirek_p11

                          Fotki
                          Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                          Fotki

                          Komentarz


                          • W tym roku na sezon letni przyszła zmiana z ubiegłorocznych 17-tek z gumą Dunlop SP Sport Maxx RT 225/45R17 na 18-tki z gumą Dunlop SP Sport Maxx RT2 225/40R18 . Skoro sporo ludzi opisuje wrażenia z "odbioru" swojego "gumowego" setupu to pozwolę sobie dodać moje. Generalnie to już trzeci produkt Dunlop, który eksploatuje, zero problemów za to same dobre opinie. Sport Maxx RT to cicha i skuteczna guma zarówno na suchej i mokrej nawierzchni o umiarkowanej ścieralności przy tym posiada bardzo konkretny rant ochronny - polecam innym klubowiczom.

                            Komentarz


                            • mrfazi, też takie mam i po trasie PL-DE jestem zadowolony ,co prawda wcześniej miałem VERDERSTEIN oraz NEXEN jedne i drugie również były rewelka i nie wiem czy nie wrócę do NEXENÓW dla czego ? bo odpowiednia cena do jakości i naprawdę opony bardzo dobre, chociaż te co podał mirek_p11 są również kuszące ,bo bardzo ciche nawet cichsze od DUNLOP-ów
                              Sebastian
                              Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                              Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                              Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                              Wczasy nad morzem - klik

                              Komentarz


                              • taka sytuacja
                                za rok mam w planie zmienić Octavię na S3
                                skończyły mi się opony letnie i zimowe, jeżdżę jeszcze na zimówkach,
                                teraz muszę kupić komplet letnich i na zimę komplet zimówek,
                                czy jest sens inwestować? co w zamian proponujecie?
                                jakieś używki? bieżnikowane?

                                Komentarz


                                • Albo pokleic sie przez lato na zimowkach jezdzac ekologicznie, albo nowe i sprzedasz po sezonie ze stratą
                                  Sprzedam nowe sprezyny Lesjofors O1 tył

                                  Jeżdżę w blasku
                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...339092#1339092

                                  Komentarz


                                  • Gdzie kupujecie opony? oponeo, intercars czy jeszcze coś innego?

                                    Komentarz


                                    • Poszukaj na forum bo parę osób sprzedaje ceny czasem lepsze niż oponeo itp . Jak ja kupowałem to użytkownik Gracz miał najlepszą cenę i dostawa free.

                                      Komentarz


                                      • skipper.u, kup wielosezonowe i kichaj

                                        sebastian7905, masz jakieś doświadczenia z tą Sava uhp? Lub ktoś inny się może wypowiedzieć?
                                        - Superb
                                        - Panda 1.2

                                        Komentarz


                                        • jeszcze wracając do r1r toyo

                                          195/55 r15 na stronie toyo ma podane szerokosc czoła opony. wynosi ona 206 mm

                                          czyli jak rozmiar 205


                                          tak to wyglada

                                          potenza 002
                                          205/50 r15

                                          r1r
                                          195/55 r15



                                          Komentarz


                                          • Widzisz Xtreme, info o semislickach do Fabii Kombi tdi wywołała taki szok że wątek można zamknąć - pozamiatałeś :wink:

                                            Komentarz


                                            • Koledzy, które oponki letnie polecicie do octavki II w rozmiarze 205/60/R15 :?:
                                              Jest OIIFL 1.4 TSI + DSG7, Elegance.

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez dudek_t
                                                Widzisz Xtreme, info o semislickach do Fabii Kombi tdi wywołała taki szok że wątek można zamknąć - pozamiatałeś :wink:
                                                :twisted: :twisted: :twisted: :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech

                                                co poradze.

                                                slabsze auta widzialem w niedziele na KZK na semi .

                                                pozatym r1r to jeszcze troche do semi. 888 ,888r to jest semi . r1r to "extreme performance"


                                                Zamieszczone przez doctore
                                                Koledzy, które oponki letnie polecicie do octavki II w rozmiarze 205/60/R15 :?:
                                                a do jakiego stylu jazdy

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez xtremesystems
                                                  Zamieszczone przez doctore
                                                  Koledzy, które oponki letnie polecicie do octavki II w rozmiarze 205/60/R15 :?:
                                                  a do jakiego stylu jazdy
                                                  Jazda mało agresywna ale z dużymi prędkościami jeśli warunki na to pozwalają.
                                                  Jest OIIFL 1.4 TSI + DSG7, Elegance.

                                                  Komentarz


                                                  • to wez bluresponsa albo sportrac5
                                                    za ok 2,5 stówy za sztuka kupi obie

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X